Jiří Karmazín

  • Jiří Karmazín

    PF 1988

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:44

    litografie, 1987, 18,5 x 27,5 cm, sign. PN Jiří Karmazín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    PF 1989

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:43

    litografie, 1988, 23,5 x 40,5 cm, sign. U Jiři Karmazín, přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Karmazín

    Rybář

    Položka č.: 281121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:16

    litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)