Jan B. Melichar

(1908-1994)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:52

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 65/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Výhled na Prahu

    Položka č.: 1275

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:51

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 61/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)