Antonín Hála

(1895-1952)

žák prof. Švabinského na AVU v Praze

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    Položka č.: 228643

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 14:08

    18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu