František Hodonský

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    dřevořez, 2018, 74 x 50 cm, sign. PD Hodonský 2018, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • František Hodonský

    Soutok

    Položka č.: 789

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 11:09

    litografie, 2010, 37 x 53,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 95/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hodonský

    Z lužního lesa

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    olej, plátno, 2006, 100 x 80 cm, sign. PD Hodonský 2006, rám, vzadu autorský název díla, vydařená typická práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruc…

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 43.000 CZK (1.720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 2017, 80 x 60 cm, Čeření z roku 2017 je krásnou ukázkou Hodonského přístupu k barvě. Koloristicky výrazný obraz navazuje na expresivní zobrazení krajiny ke kterému se autor přiklonil již v 80. letech. Osobnost Františka Hodonského patří ke klasikům moderní české krajinomalby. Spolu s …

    Aktuální cena: 43.000 CZK (1.720 €)

  • František Hodonský

    Skalničky

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    strukturální malba, olej, dřevo, 1986, 30,3 x 40 cm, sign. PD Hodonský 86, rám, na rámu drobné oděrky, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, malba dokládá Hodonského příklon k expresivnímu podání krajiny v 80. letech, přičemž výrazným výtvarným prvkem se stává struktura vysokéh…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Krajina soustředění

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1991, 66 x 53 cm, sign. PD Hodonský 1991, rám, č. 10/33, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Z lužního lesa

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    olej, plátno, 1990, 59 x 69 cm, sign. PD Hodonský 90, rám, vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preislerem, Josefem Šímou a…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • František Hodonský

    Zelená kompozice

    Položka č.: 1161

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:45

    litografie, 2016, 21 x 15,4 cm, sign. PD Hodonský, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Průřez

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:41

    litografie, 1990, 65,5 x 53 cm, sign. DU F. Hodonský 1990, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • František Hodonský

    Vodní rostliny

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 10:12

    litografie, 1989, 52,5 x 66 cm, sign. DU Hodonský 89, rám, č. 23/30, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 10:11

    litografie, 1992, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, rám, č. 34/40, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • František Hodonský

    Vodní světlo

    Položka č.: 71

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 10:10

    litografie, 1992, 69 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, rám, č. 9/20, zažloutlý papír, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Hodonský

    Tišina

    Položka č.: 68

    litografie, 1993, 48 x 68,5 cm, sign. PD Hodonský 1993, rám, č. 11/20, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 233329

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 18:25

    litografie, 2010, 27,5 x 43,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 17/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 233328

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 18:24

    litografie, 2010, 27 x 43,9 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 48/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)