Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    K.J. Erben: Kytice

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha s podpisem, podpis na patitulu, il. a vazba A. Born, vyd. Supraphon, Praha, 1989, ed. Lyra Pragensis, pův. clkž. vazba, 248s., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Holl…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Dopis

    Položka č.: 377

    list A4, ručně psaný dopis s podpisem na papíře A4 s předtištěnou hlavičkou A. Borna, 1978, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Krakonošova nevěsta

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    lept, 26 x 17 cm, sign. PD A Born, rám, č. 9/55, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcovým tradičně b…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Paridův soud

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    litografie, 2001, 38 x 49 cm, sign. PD A. Born, rám, č. 87/100, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělc…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Metropolitain

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    litografie, 38 x 54 cm, sign. PD A Born, rám, autorský tisk, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcový…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Istanbul

    Položka č.: 6

    litografie, 48 x 37 cm, sign. PD A Born, rám, č. 27/75, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcovým tra…

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Bruslařské radovánky

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    lept, 49 x 32 cm, sign. PD A Born, rám, č. 39/53, chybí sklo, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcov…

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Výlet za deštivého počasí

    Položka č.: 4

    lept, 1980, 49 x 31,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 11/50, chybí sklo, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kočár ze silvestrovské noci

    Položka č.: 3

    lept, 1982, 49,3 x 31,7 cm, sign. PD ABorn, pasparta, č. 24/53, na zadní straně popsáno autorem a signováno, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pařížan

    Položka č.: 1

    lept, 16,5 x 15,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 52/55, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcovým tradi…

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF František Dvořák

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:37

    serigrafie, 2000, 10,5 x 15 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    serigrafie, 2013, 21,5 x 11 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 234

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Ve škole PF 1980

    Položka č.: 270096

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 16:58

    serigrafie, 1979, 10,8 x 42,3 cm, PD značeno v tisku ABorn, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1980, Večer grafiků

    Položka č.: 273848

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 13:38

    2x serigrafie, 1978, 10,6 x 42,4; 10,5 x 41,8 cm, sign. ABorn 78, uprostřed přeloženo, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu