Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kouzelník v Paříži

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    lept, 25 x 18 cm, sign. PD ABorn, rám, č. 41/50, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 Kč CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1994

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1993, 21 x 10,5 cm, sign. PN ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1996

    Položka č.: 393

    litografie, 1995, 21,2 x 10,8 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1998

    Položka č.: 392

    litografie, 1997, 21 x 10,4 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1992

    Položka č.: 391

    litografie, 1991, 21,2 x 10,7 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2013

    Položka č.: 390

    litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, lehce ušpiněno, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016 Tom Svoboda

    Položka č.: 389

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2011

    Položka č.: 388

    litografie, 2010, 21 x 10,7 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1991

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:32

    litografie, 1990, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Únos Európy

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:07

    litografie, 2003, 20,7 x 10,4 cm, sign. PD Ema a ABorn, PF 2004, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Rodinný cirkus

    Položka č.: 375

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:06

    litografie, 2004, 19 x 9,7 cm, sign. PN E a ABorn, PF 2005, pravý horní roh mírně pokrčen, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Bornografie

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    kniha s podpisem, podpis s kresbičkou a věnováním na patitulu A. Born, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, předmluva M. Macourek, upr. J. Rathouský, pův. clpl. vazba s ob., 128s., drobně otřepené růžky obálky, jinak velmi pěkný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Poděkování

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    list A4, ručně psané poděkování za blahopřání s kresbičkou a podpisem na papíře A4, 1980, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad…

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český galanthomme čili krásochovník

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, k 100. výročí narození Jaroslava Haška uspořádal a doslovem opatřil Karel Cvejn, ilustroval Adolf Born, tištěné ilustrace signované ABorn, Praha 1985, rozměr 24 x 13,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Bilderbuch der Reisekunst

    Položka č.: 441

    kniha s podpisem, podpis na patitulu A. Born, vyd. Eulenspiegel Verlag, Berlin, 1982, obs. velké mn. bar. vyobr. děl A. Borna, pův. clpl. vazba s ob., 111s., drobné natžení ob. v horní části, jinak velmi pěkný, krásný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, …

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)