Radek Pilař

(1931-1993)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:32

    litografie, 1979, p. 13,5 cm, sign. LD Radek Pilař 79, pasparta, č. 2/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 01:34

    litografie, 1979, p. 13,5 cm, sign. LD Radek Pilař 79, pasparta, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Skřítci

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 1986, 48,3 x 37,5 cm, sign. PD Radek Pilař 86, rám, č. 31/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Kejklíři

    Položka č.: 233536

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:28

    litografie, 1979, p. 14,5 cm, sign. PD Radek Pilař 79, pasparta, č. 2/45, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)