Ivan Bukovský
Postava II.
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Bukovský
Postava
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
tempera, olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes