Jiří Sopko

  • Jiří Sopko

    Krajina se žlutým polem

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akryl, sololit, 1999, 36 x 36 cm, vzadu štítek Galerie Gema, autor je výrazným představitelem české poválečné malby, je členem skupiny 12/15, která se významně zapsala do historie vývoje současného malířského umění. Jako vedoucí ateliéru malby na pražské AVU a bývalý rektor tamtéž, ovlivnil celou ge…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Jiří Sopko

    Vrcholy

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD Sopko 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Jiří Sopko

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    akvarel, pastel, ruční papír, 1993, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Sopko 93, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)