Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Severní Čechy

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:38

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Domovní plastika

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:53

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Panský špejchar

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:52

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hrad Kost

    Položka č.: 1016

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:37

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zasněžená ves

    Položka č.: 545

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:56

    litografie, 1937, 8,5 x 11 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Andromeda

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:37

    dřevoryt, 1924, 49,5 x 59,5 cm, sign. PD Vik, při okrajích mimo tisk pokrčený, zašpiněný a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na Karlův most a Hradčany

    Položka č.: 278907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:20

    lept, 1935, 32,3 x 25 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zima na vesnici

    Položka č.: 278869

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:36

    dřevoryt, 1936, 8,5 x 10,6 cm, LD značeno ve štočku VK - 36, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Řeka

    Položka č.: 278865

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:32

    dřevoryt, 1920, 8 x 9,8 cm, LN značeno ve štočku VK 20, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa v Benátkách u Turnova

    Položka č.: 274683

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:06

    dřevoryt, 1921, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Vik, značeno v desce LD VK - 21; značeno pod grafikou LD VK; z cyklu Český ráj, 1921, lehce zažloutlý papír, nepatrně pokrčený levý dolní růžek papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda…

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha Piety na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 278867

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:42

    dřevoryt, 1918, 9,7 x 7,1 cm, LD značeno ve štočku VK - 18, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Frýdštejn

    Položka č.: 278866

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:40

    dřevoryt, 1936, 8,3 x 10,3 cm, LD značeno ve štočku VK 36, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Bouře na horách

    Položka č.: 277997

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:22

    dřevoryt, 1917, 15,1 x 18,2 cm, sign. PD Vik, značeno LD VK, papír na okrajích pokrčený, lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zapadlá chalupa

    Položka č.: 277996

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:20

    dřevoryt, 1920, 8 x 10 cm, sign. PD Vik, 99, LD v desce VK - 20; z cyklu Zimní pohádka, 1921, ušpiněný a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumn…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kytice růží

    Položka č.: 260064

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 18:30

    barevný dřevoryt, 1929, 8,8 x 7 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-29, na levém okraji papíru malý nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Holl…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Šárka

    Položka č.: 268826

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 20:36

    dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu