Ladislav Josef Kašpar

(1915-1997)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    PF 1982

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:46

    lept, 1981, 4 x 4 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Kampa

    Položka č.: 280936

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:08

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Karlův most

    Položka č.: 280937

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:07

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)

    Položka č.: 269465

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30

    litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:58

    kolorovaný dřevoryt, 12,7 x 10,6 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)