Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
TGM, Květina
Položka č.: 933Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:32
2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kostel
Položka č.: 278894Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 15:36
litografie, 1948, 23 x 32 cm, sign. PD Jaroslav Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Múza
Položka č.: 278813Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:10
dřevoryt, 14 x 8,4 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Položka č.: 277726Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:17
lept, 16,5 x 13 cm, sign. DU Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)