Zbyněk Havlín
(1976)
Příběh v kůře
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
akryl, plátno, zlato, 2023, 50 x 60 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín absolvoval pražskou Akademii výtvarných umění, kde se zpočátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru prof. Milana Knížáka. V posledníc…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK