Jaroslav Chudomel

(1929-2016)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2023 16:08

    pastel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 74, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Stařec a moře (skica)

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:20

    pastel, papír, 1975, 12 x 18 cm, sign. DU J. Chudomel, DU věnování, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Vesnička

    Položka č.: 280745

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:44

    litografie, 1977, 27 x 40,7 cm, sign. PD J. Chudomel 77, č. 108/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    3 x Ptáček

    Položka č.: 269052

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:34

    3 x litografie, vše cca 16 x 11 cm, sign. PD J. Chudomel , žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)