František Podešva

(1893-1979)

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Touha

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:29

    dřevoryt, 20.-30. léta 20. století, 37,8 x 31,6 cm, sign. PD Fr. Podešva, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu