Olga Karlíková

(1923-2004)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Moře

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 360.000 CZK (15.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 1967, 84 x 66 cm, sign. vzadu Olga Karlíková 67, rám, autorčina téměř nebarevná malba (bílá, hnědá a modrá) charakterizovaná minimalistickou lineární formou hledá inspiraci v kontaktu s přírodními událostmi, pohybem mořských vln, proměnlivým tvarem pobřeží, a vířením vody a vzduchu., A…

    Aktuální cena: 360.000 CZK (15.000 €)