Olga Karlíková

(1923-2004)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Ach, ta mládež

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 14:18

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. G. Leopold, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Země

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    linoryt, 1963, 16,5 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 17/18, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:00

    sítotisk, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94-98, č. 14/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:55

    sítotisk, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 59/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    bez názvu

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:50

    grafický list k výstavě Realizace ´87, papír, 1987, 59,5 x 41,5 cm, sign. Karlíková 38/53, č. 38/53, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 237047

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 20:02

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)