Jan Saudek

  • Jan Saudek

    D. Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života

    Položka č.: 1325

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 14:21

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Requiem pro panenku

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 20:00

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. F. Renč, nepatrně pomačkané okraje, stopy po vpichu v růžcích, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Saudek

    On those roaring sixties !

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:13

    litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Coca Cola

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:10

    litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:07

    litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jan Saudek

    Life

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:06

    serigrafie, 30 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XL/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Jan Saudek

    Zeď

    Položka č.: 1

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 24.001 CZK (1.001 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:05

    litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A., studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Jan Saudek

    Coca Cola- barevná

    Položka č.: 3

  • Jan Saudek

    120km v hodině

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:03

    litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Sára - léto 2002

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jan Saudek

    Svobodný, ženatý, rozvedený, vdovec

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, podpis a věnování autora na titulní straně, vyd. Slovart, Praha, 2000, pův. brož, 187s., lehce zašpiněná ořízka, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Saudek

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1971, 26 x 31,5 cm, sign. PD Jan Saudek, vzadu připsáno věnování: Markétě Lusk jednou na jaře, okraje lehce poškozené a pokrčené, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2022 14:09

    lesklý, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 3.103 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Newlyweds #896/II

    Položka č.: 275991

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:40

    bromostříbrná fotografie, sepia, 3/9/86, 40 x 30,5 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 Kč CZK

  • Jan Saudek

    Mizerné víno (Sour Wine)

    Položka č.: 267835

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:22

    kolorovaná bromosříbrná fotografie, 15.06.1987, 30,7 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 1/10, vlevo a dole popsáno autorem, jedná se o exemplář 1/10 z limitované edice 10 kusů z pův. negativu, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)