Josef Koudelka

(1877-1960)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Tání v krajině

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:18

    olej, lepenka, 33 x 49 cm, sign. PD Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu