Josef Koudelka
(1877-1960)
Tání v krajině
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:18
olej, lepenka, 33 x 49 cm, sign. PD Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu