Lukáš Miffek
(1978)
Nokturno
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:49
litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:48
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. zezadu Lukáš MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)