Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejnská ulice pod sněhem

    Položka č.: 278891

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:56

    litografie, 31,2 x 21,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři roky…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kdož jste Boží bojovníci

    Položka č.: 277711

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:02

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, utržený levý horní roh, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praz…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strahovská knihovna

    Položka č.: 277708

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:59

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři rok…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)