Čestmír Janošek

  • Čestmír Janošek

    Mrtvý jelen - barevný

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    mrazovka, 1967/68, 88 x 62,5 cm, sign. DU Janošek 1967/68, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Čestmír Janošek

    Černý kruh

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    mrazovka, 32,7 x 47,7 cm, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Čestmír Janošek

    Znamení

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    strukturální grafika, 1962, 21,3 x 41,2 cm, monogr. PD Č.J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Čestmír Janošek

    Mráz

    Položka č.: 287

    mrazovka, 29 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Otisky

    Položka č.: 285

    mrazovka, 30 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    monotyp, 28,8 x 19,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 20 cm, sign. PD Janošek 1960, při okraji lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrohnědá

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    strukturální grafika, 1960, 16 x 20,1 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Čestmír Janošek

    Rýhy

    Položka č.: 68

    strukturální grafika, 1962, 19,5 x 20,3 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Červený bod

    Položka č.: 64

    monotyp, 1961, 25,5 x 17,8 cm, sign. PD Česta 1961, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Bílý kruh

    Položka č.: 63

    strukturální grafika, 1962, 20,9 x 35,6 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Spirála

    Položka č.: 62

    strukturální grafika, 1962, 19,9 x 34,8 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Z koše

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    strukturální grafika, 1962, 21,7 x 42 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 V.

    Položka č.: 56

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 IV.

    Položka č.: 55

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 III.

    Položka č.: 54

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 II.

    Položka č.: 52

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    tuš, papír, 30 x 42 cm, PD značeno 28.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Znamení 2

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    mrazovka, 1965/66, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Domy

    Položka č.: 30

    mrazovka, 31 x 58 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Růžový kruh

    Položka č.: 28

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    mrazovka, kombinovaná technika, 88 x 62,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Čestmír Janošek

    Ve vzduchu

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    mrazovka, 1967 - 68, 80 x 59 cm, sign. DU Janošek 1967/68, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)