Bohumil Krs

(1890-1962)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Závišova milostná píseň

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    brož, sign. litografie na titulním listu, 3 celostr. lit. B. Krs, drobné lit. v textu, vyd.ke sjezdu bibliofilů, Moravská Ostrava, 1931, pův. brož, nestr., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)