Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:04

    litografie, akvarel, papír, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Pl…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:03

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Moravec

    V. Hálek: Pohádka o jednom klobouku

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:03

    bibliofilie, pěti litografiemi vyzdobil Alois Moravec, celokožená vazba se zlacením Fr. Kunovský, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1928, ex. 12/225 s podpisem výtvarníka a vydavatele v tiráži, ruční papír, 28s., desky na hřbetu v rozích odřené, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žá…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Autoportrét

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 12 x 9,3 cm, sign. PD AMoravec, zašpiněno, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Tanec s vílou

    Položka č.: 930

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:12

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Šípek kvete

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    olej, karton, 1967, 34 x 23 cm, sign. LD A. Moravec 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:00

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alois Moravec

    Kytička

    Položka č.: 509

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:59

  • Alois Moravec

    Na bělidle

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, karton, 1964, 34 x 24 cm, sign. PD A. Moravec 64, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alois Moravec

    Lední hokej

    Položka č.: 1185

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:52

    tuš, běloba, papír, 20 x 26,7 cm, sign. LD A Moravec, v levé části naříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Rozcestí u Ohrazence

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    olej, sololit, 1981, 34 x 74 cm, sign. PD A. Moravec 81, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Stará alej

    Položka č.: 123

    olej, sololit, 1980, 34 x 74 cm, sign. PD A. Moravec 80, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

  • Alois Moravec

    Krkonoše

    Položka č.: 150

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 11:29

    olej, karton, 1936, 26,5 x 33,5 cm, sign. PD Amoravec 36, rám, vzadu popsáno, na rámu poškození, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 1335

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 19:04

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Čarovný mlýn v Kolovči u Klatov

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 14:05

    litografie, 1977, 23 x 16 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Toreador

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2018 12:55

    algrafie, akvarel, 1968, 13 x 27 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Trhání jablek

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2017 14:55

    dřevoryt, 12 x 9,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    PF 1973

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 20:30

    litografie, akvarel, 1972, 16,7 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočes…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Bruslení na rybníce

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 20:25

    litografie, akvarel, 1972, 16,3 x 24 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 601 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na trhu

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2015 18:15

    litografie, akvarel, 1975, 21 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Přístav

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 20:23

    tisk, 1967, 28 x 48 cm, značeno A Moravec 67, rám, rám poškozen, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Položka č.: 198366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:27

    lept, 19,2 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 211122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:26

    linoryt, 25 x 33 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Přívoz

    Položka č.: 229882

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:25

    suchá jehla, 1945 - 50, 24,6 x 32 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    V podhradí

    Položka č.: 240832

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:24

    suchá jehla, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Mezi vodami

    Položka č.: 214114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:36

    lept, 1959, 13 x 8,7 cm, sign. PD AMoravec 59, pasparta, č. 67/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 231434

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pf 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti III.

    Položka č.: 231435

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:48

    litografie, akvarel, 1973, 15 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1974, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti IV.

    Položka č.: 231436

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:47

    dřevoryt, akvarel, 1966, 15 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Strakonický dudák

    Položka č.: 231439

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 28 x 19 cm, sign. na zadní straně Alois Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Záp…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)