Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Autoportrét

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 12 x 9,3 cm, sign. PD AMoravec, zašpiněno, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Tanec s vílou

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:12

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Šípek kvete

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    olej, karton, 1967, 34 x 23 cm, sign. LD A. Moravec 67, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:00

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alois Moravec

    Kytička

    Položka č.: 509

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:59

  • Alois Moravec

    Na bělidle

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, karton, 1964, 34 x 24 cm, sign. PD A. Moravec 64, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alois Moravec

    Lední hokej

    Položka č.: 1185

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:52

    tuš, běloba, papír, 20 x 26,7 cm, sign. LD A Moravec, v levé části naříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Rozcestí u Ohrazence

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    olej, sololit, 1981, 34 x 74 cm, sign. PD A. Moravec 81, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Stará alej

    Položka č.: 123

    olej, sololit, 1980, 34 x 74 cm, sign. PD A. Moravec 80, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

  • Alois Moravec

    Krkonoše

    Položka č.: 150

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 11:29

    olej, karton, 1936, 26,5 x 33,5 cm, sign. PD Amoravec 36, rám, vzadu popsáno, na rámu poškození, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Čarovný mlýn v Kolovči u Klatov

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 14:05

    litografie, 1977, 23 x 16 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Toreador

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2018 12:55

    algrafie, akvarel, 1968, 13 x 27 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Trhání jablek

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2017 14:55

    dřevoryt, 12 x 9,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    PF 1973

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 20:30

    litografie, akvarel, 1972, 16,7 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočes…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Bruslení na rybníce

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 20:25

    litografie, akvarel, 1972, 16,3 x 24 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 601 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na trhu

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2015 18:15

    litografie, akvarel, 1975, 21 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Přístav

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 20:23

    tisk, 1967, 28 x 48 cm, značeno A Moravec 67, rám, rám poškozen, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Česání plodů

    Položka č.: 217000

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Pro štěstí

    Položka č.: 222134

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 19:33

    litografie, 1945, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě pod Kůstrým na Šumavě

    Položka č.: 231440

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1972, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Kašperské hory

    Položka č.: 231442

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:53

    akvarel, tužka, papír, 1963, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD A. Moravec 63, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 230583

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 179219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:10

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dudák

    Položka č.: 222132

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)