Karel Jerie

  • Karel Jerie

    Pokušení a Extáze

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Karel Jerie

    Svět médií

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:50

    tisk, 2021, 28,5 x 30 cm, sign. PD Karel Jerie 2021, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)