Albín Brunovský

(1935-1997)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1995

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:14

    reprodukce, 21 x 29,5 cm, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    J. Šimonovič: O srdcích

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, tři litografie A. Brunovský, grafická úprava L. Krátký, verše K. Šiktanc, vydala Mladá fronta, Praha 1970, 4. svazek edice Blíženci, Ex. 103/300, na ručním papíře Losín, nestr., nerozřezáno, volné listy v papírovém přebalu, ochranné pouzdro, drobné skvrny na obálce, pouzdro při okrajích…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Ruže

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    lept, 1985, 10,3 x 7,7 cm, sign. DU Albín Brunovský 1985, mezi roky 1956-1961 Brunovský studoval na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u Vincenta Hložníka. V letech 1963-1966 zde pokračoval také s postgraduálním studiem. Na této škole setrval až do roku 1990 jako vedoucí ateliéru volné grafi…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    litografie, 1971, 27 x 18 cm, sign. PD A Brunovský 1971, č. 2/40, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)