Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 262684

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:08

    lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Malostranská Mostecká věž

    Položka č.: 266768

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 22:02

    lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu