Jean Effel

(1908-1982)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Gravitace

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:40

    litografie, 16 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: C´est la plus belle des valses d´amour…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu