Čeněk Kvíčala

(1890-1956)

studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, od 1909 studoval u prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a na grafické speciálce u M. Švabinského na AVU v Praze

  • Čeněk Kvíčala

    (1890-1956)

    Emil Pollert

    Položka č.: 1395

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 19:01

    litografie, 1929, 35,3 x 27 cm, sign. PD Čen. Kvíčala 20 a DU Emil Pollert 26/10 29, rám, orig. lit. č. 8, portrét zpodobuje významného operního pěvce, herce a režiséra Emila Pollerta, vl. jm. Emila Poppera (1877-1935), na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval večerně UMPRUM v Praze, …

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)