Petr Melan

(1947-2009)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Hvězdopravec

    Položka č.: 274983

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:56

    litografie, 18 x 11,5 cm, sign. PD P. Melan , pasparta, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Věž

    Položka č.: 270049

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:49

    lept, 1977, 16 x 8 cm, sign. PD P. Melan, č. 37/50, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu