Zdeněk Mézl

  • Zdeněk Mézl

    Řecký motiv (figurální kompozice)

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    litografie, 26,5 x 20 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Mézl

    P. Kneidl: Historie O synu švédského krále a české paní

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:27

    bibliofilie, dřevoryty vyzdobil Zd. Mézl (první ve frontispisu signovaný), vyd. PNP, Praha, 1984, 500 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Óda na marnost (Zpráva o stavu mé duše a společnosti)

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x sign. dřevoryt (první ve frontispisu ručně dokolorovaný) Zd. Mézl, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2013, ex. 44/110, podpis vydavatele a výtvarníka v tiráži, volné listy v obálce, 37s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějky

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:08

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Mézl

    Východní větry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:04

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Zdeněk Mézl

    Zdeněk Mézl: Zombiové nad Prahou

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:01

    tisk, plakát, 83,5 x 55 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, DU věnování: Františkovi Zdeněk Mézl, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Položka č.: 236

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    dřevoryt, 24,5 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 21/80, lehce zažloutlý papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Velký list svatohorský

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    dřevoryt, 59 x 39,5 cm, sign. PD Františkovi Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Bakchanálie

    Položka č.: 232

    dřevoryt, 24,5 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, pasparta, autorský tisk, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Bakchanálie

    Položka č.: 231

    dřevoryt, 30 x 22,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, č. 24/25, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Zatčení kulturisty na Mostecku

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    dřevoryt, 39,1 x 29,7 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Zdeněk Mézl

    Boj o katedrálu

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, pasparta, autorský tisk, LD prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Nebe, peklo, ráj

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    kolorovaný dřevoryt, 50 x 35 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Zdeněk Mézl

    Boj o katedrálu

    Položka č.: 147

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 11:26

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Zdeněk Mézl

    Praga 1606

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2018 12:50

    dřevoryt, 9 x 10,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějka

    Položka č.: 234848

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 21:56

    dřevoryt, 7,2 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Mézl

    Starověké báje

    Položka č.: 239235

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:42

    dřevoryt, 24 x 18 cm, značeno DU M, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 305 CZK (13 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tiskař a můzy

    Položka č.: 239216

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:48

    dřevoryt, 11,1 x 16 cm, sign. PD Zd. Mézl, Exlibris Vladimír Bujárek, PD díra v papíru cca 0,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Pole orná a válečná

    Položka č.: 220293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:04

    dřevoryt, 2005, 21,6 x 8,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 103/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Střelec

    Položka č.: 221812

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:54

    dřevoryt, 22,7 x 10,7 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Panna

    Položka č.: 221811

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:53

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Lev

    Položka č.: 221810

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:52

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 234851

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:12

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť

    Položka č.: 221711

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 12:20

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Lucifer na dně pekel (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181820

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:45

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181819

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:40

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Močál Styxu (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181818

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:35

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žleb vroucí smoly (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181817

    Vyvolávací cena: 780 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:30

    dřevoryt, 1978, 17 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 780 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rybář

    Položka č.: 230570

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:09

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)