Zdeněk Mézl

  • Zdeněk Mézl

    Mlýn

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:25

    litografie, 1957, 27 x 36 cm, sign. UD Zd. Mézl 57, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdeněk Mézl

    Flora a fauna

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:18

    dřevoryt, 1984, 14,7 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Hier ruhe

    Položka č.: 748

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:09

    dřevoryt, 18,5 x 21 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, č. 37/110, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    dřevoryt, 9,2 x 9,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Mézl

    Psí amorek

    Položka č.: 460

    dřevoryt, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Můzy

    Položka č.: 459

    dřevoryt, 7,2 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Orgie

    Položka č.: 457

    dřevoryt, 7 x 6,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Milostná povídka historická

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, podpis v titulu Z. Mézl, vydal Československý spisovatel, Praha 1984, cpl. vazba s ob.,265s., velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Marcelino a Boroneli: Vlaští loupežníci při moři

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    bibliofilie, 11x sign. dřevoryt, 11x drobný dřevot Zd. Mézl, úprava M. Kopřiva, vydal Albatros, Praha 1969 , volné listy v obálce, ex. 83/300, mírně zažloutlá obálka, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Zdeněk Mézl

    Z Čech až na konec světa

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, sololit, 1977, 29 x 36 cm, sign. PD Zd. Mézl 77, rám, Mézlova tvorba je prodchnuta osobitým smyslem pro humor, jeho dílo je plné ironie, sarkasmu i provokace. O čemž nám svědčí přítomnost patrolujícího křižníku na „rajské scenérii“ plné jinotajů a smyslných narážek, Antikvariát Ostrovní, žák …

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 727

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:41

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Starověké báje a pověsti

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    dřevoryt, 23,5 x 18 cm, sign. PD Z. Mézl, značeno v tisku Mézl, vydal spolek českých bibliofilů ke slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, Praha 1989. Grafika je součástí obalu., žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Beran

    Položka č.: 279005

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:50

    dřevoryt, 22,7 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Zdeněk Mézl

    Viribus unitis

    Položka č.: 269996

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:47

    dřevoryt, 14 x 10,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 330 CZK (14 €)