Václav Benedikt

  • Václav Benedikt

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:13

    litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu