Alois Lukášek

(1911-1984)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Podzim na Žďársku

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:55

    olej, plátno, 1977, 70 x 128,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, vzadu autorský štítek s popiskem, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Zima ve Lhotce

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:53

    olej, plátno, 1969, 93,5 x 133,5 cm, sign. Lukášek 69, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu