Helena Horálková

  • Helena Horálková

    Zvířátka u krmení

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:33

    dřevoryt, 49,5 x 63 cm, sign. PD H Horálková 91, rám, zkušební tisk, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Helena Horálková

    Zvířátka u krmení

    Položka č.: 277181

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:44

    litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu