Jiří John

(1923-1972)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:15

    litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    M. Buonarroti: Z lyriky

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, orig. sign. litografie ve frontispisu a ilustrace Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Karel Toman: Měsíce

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    bibliofilie, 4x orig. sign. suchá jehla J. John, úprava J. Schmidt, tisk M. a P. Dřímalovi, 3. svazek edice Blíženci, vydala Mladá fronta, Praha 1970, volné listy v obálce a to vše v ochranných papírových deskách, nestr., ex. 136/300, ruční papír, slepotiskové razítko na patitulu, vyražený reliéf na…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    Položka č.: 266286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:08

    litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)