František Kupka
(1871-1957)
Bílé rytmy na černé
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
dřevoryt na japanu, 25 x 40 cm, značeno ve štočku PD Kupka, LD pozůstalostní razítko Kupka, pozdější otisk značený pozůstalostním razítkem, tento dřevoryt je dílem jednoho z nejvýznamnějších českých umělců. Umělce, který je spolu s Robertem Delaunayem a Vasilijem Kandinským, považován za zakladatel…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
František Kupka
(1871-1957)
Tvoření v umění výtvarném
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha, obálka, tit. list a frontispis Fr. Kupka, vyd. SVU Mánes, Praha, 1923, první vydání, pův. brož, 210s., restaurováno - nová ořízka listů, sešito do pův. ob., lehce ušpiněná a při okrajích mírně pomačkaná ob., jinak velmi dobrý, krásný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák p…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)