Josef Mžyk

  • Josef Mžyk

    Noci ve Španělských zahradách II

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:21

    lept a suchá jehla, 2002, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, č. 45/85, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Mžyk

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:26

    tužka, papír, 1967, 60,5 x 42 cm, sign. PD Josef Mžyk 67, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.350 CZK (98 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Akt v šatně

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 8.600 CZK (359 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:16

    akvarel, tužka, papír, 1973, 60 x 43 cm, sign. PD Mžyk Josef 1973, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 8.600 CZK (359 €)

  • Josef Mžyk

    Studie 5

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:35

    tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Toaleta - šatník

    Položka č.: 780

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:34

    tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Josef Mžyk

    Ženský akt u křesla

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, plátno, 1975, 59 x 39 cm, sign. DU Mžyk 75, rám, vzadu věnování Dr. Jaroslavu Skorkovskému, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)

  • Josef Mžyk

    Ženský akt

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (342 €)

    akvarel, tužka, papír, 1974, 60 x 50 cm, sign. PD Mžyk Josef 1974, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 8.200 CZK (342 €)