Alexander Iljuščenko

  • Alexander Iljuščenko

    Kroměřížský zámek

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:21

    olej, plátno, 2006, 50 x 70 cm, sign. LD ILKO, rám, přiloženo Autorizační osvědčení autora, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)