• Jiří Wackermann

    Mokré kameny

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 17:00

    bromostříbrná fotografie, 2018, 28,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolkové republice Německ…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Příprava k letu - Karlovice 1982

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:50

    bromostříbrná fotografie, 1982, 16,8 x 23,2 cm, sign. na zadní straně Jan Beran, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Miloš Koreček

    (1908-1989)

    Portrét

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Ra

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Přehrada

    Položka č.: 1078

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:40

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 18 x 12 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Gesto

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:39

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    Demolice Petřín

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:32

    bromostříbrná fotografie, 1994, 12,2 x 17 cm, sign. PD P. Hellbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    Položka č.: 1068

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:30

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 28,7 x 39,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Drahotín Šulla

    Asfaltéři

    Položka č.: 1055

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:17

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 17,8 x 13 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu IV.

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:05

    bromostříbrná fotografie, 41 x 61 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 1041

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:03

    bromostříbrná fotografie, 48,3 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Trojobraz

    Položka č.: 1036

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:58

    3x bromostříbrná fotografie, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    z cyklu Zdi II.

    Položka č.: 1035

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:57

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 35,5 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Maniny

    Položka č.: 1034

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:56

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 25 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    z cyklu Zdi I.

    Položka č.: 1033

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:55

    bromostříbrná fotografie, 23 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Stojící mužský akt

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:24

    bronz, v. 20,5 cm, bronz, v dolní části poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:22

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pištec

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:21

    lept, 5 x 3 cm, sign. PD E.Tomanová, autorský tisk, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Homolka

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:56

    kovový reliéf, 18 x 13,5 cm, značeno LD Franta Homolka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Šimek

    (1941-2000)

    Příbytek vodníka

    Položka č.: 970

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:52

    kombinovaná technika, papír, 41,8 x 57,4 cm, sign. DU J. Šimek, odřené barvy na okrajích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 610 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Letní krajina

    Položka č.: 963

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:45

    olej, karton, 1930, 29 x 33 cm, monogr. PD LR 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Lupič

    Položka č.: 961

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:43

    akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 960

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    PF 1929

    Položka č.: 947

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:29

    lept, 12,3 x 7,5 cm, sign. DU T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Jezero

    Položka č.: 935

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:17

    olej, plátno, 32 x 41 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Moravec

    Tanec s vílou

    Položka č.: 930

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:12

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Radan Wagner

    Tři symboly

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:54

    suchá jehla, 1992, 39,8 x 29,6 cm, sign. PD Radan Wagner 92, č. 24/120, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Leonard Rotter

    (1895-1963)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 906

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:48

    olej, karton, 21,5 x 30,5 cm, sign. LD Leonard Rotter, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Boudy a J. Maudera na Státní průmyslové škole v Praze, poté studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:32

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Novoročenka

    Položka č.: 873

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:15

    dřevoryt, 9,3 x 7,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stříbrná špacírka

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:54

    litografie, 30,5 x 46,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 60/70, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)