• Jiří Slíva

    Jam Session

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 2009, 43 x 31,5 cm, sign. PD JiříSlíva, č. 39/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID128 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    lept, 1916, 14 x 16 cm, sign. LD T. F. Šimon, rám, č. 96, na rámu drobná poškození, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6406 Historie příhozu

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Postava

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    suchá jehla, 1938, 15,5 x 11 cm, rám, č. 6/90, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand Jeu

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID3935 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Posel

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1989, 57 x 46 cm, sign. DU J.Šerých 89, č. 30/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafi…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1415 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Janova hlava

    Položka č.: 400

    litografie, 1988, 55 x 43 cm, sign. PD J.Šerých 88, č. 64/85, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafi…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Z přítomnosti

    Položka č.: 399

    litografie, 1989, 55 x 42 cm, sign. PD J.Šerých 89, č. 50/80, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, pro…

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Skřítci

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1986, 48,3 x 37,5 cm, sign. PD Radek Pilař 86, rám, č. 31/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Willi Nowak

    (1886-1977)

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    litografie, 26 x 18 cm, rám, přiloženo novoroční přání prof. MuDr. Ervínu Černému od prof. Františka Jiroudka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Le Soleil rouge

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 1972, 31,7 x 24.7 cm, uvedeno v soupise díla tiskárny Mourlot pod č. 859, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID6223 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Boj o katedrálu

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, pasparta, autorský tisk, LD prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID5329 Historie příhozu

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Země

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    linoryt, 1963, 16,5 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 17/18, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Poslední dražitel: ID3472 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Vjezd do Jeruzaléma

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, kolorovaná, 14,5 x 10 cm, sign. PD J. Jíra, pasparta, vzadu věnování autora panu prof. Ervínovi Černému k jubileu. XII 93 Vše dobré Ti Ervíne přeje Josef Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Gejša

    Položka č.: 372

    lept, 2011, 30 x 21 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 19/80, studium na SUPŠ v Praze

    Poslední dražitel: ID4012 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Hudebník

    Položka č.: 366

    suchá jehla, 2011, 13,5 x 10 cm, sign. PD Karel Demel 2011, rám, č. 128/200, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 24: Strom pokání

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 31: Dantovo vyznání

    Položka č.: 364

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 8: Zuřivci

    Položka č.: 363

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Antonín Střížek

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    akvarel, papír, 2001, 39,2 x 49,8 cm, sign. PD Antonín Střížek 2001, při okrajích lehce zvlněný papír, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID3178 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    Krajina s opelem

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    akvarel, papír, 2001, 31,2 x 47,8 cm, sign. PD Antonín Střížek 2001, při okrajích lehce zvlněný papír, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Co je šeptem

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    olej, plátno, 1986, 99 x 90 cm, sign. NU J. Pavlík 86, rám, vzadu věnování: Ivanovi s radostí J. Pavlík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    Ženský akt

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, sololit, 1990, 128 x 45 cm, sign. LD Kroča, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Jiří Hauschka

    Dálnice

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 15.500 CZK (620 €)

    akryl, plátno, 100 x 70 cm, sign. PD Jiří

    Aktuální cena: 15.500 CZK (620 €)

  • Jiří Hauschka

    Sen u chaty

    Položka č.: 351

    akryl, plátno, 2012, 100 x 70 cm, sign. PD Jiří, vzadu popsáno autorem

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 347

    akvarel, 17,5 x 21 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, oprýskaný rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Jiří Načeradský

    Hospoda

    Položka č.: 346

    kombinovaná technika, uhel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    U piva

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kombinovaná technika, kvaš, tuš, papír, 2002, 30 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2002, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 2009, 61,5 x 44,5 cm, sign. PD Načeradský 09, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID3288 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Anička v tmavých šatech

    Položka č.: 340

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 127, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    tempera, papír, 1962, 30 x 23 cm, sign. PD P. Kotík 62, rám, zezadu štítek z výstavy, katalog z výstavy přiložen, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID499 Historie příhozu

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Ženy (konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 331

    5x pero, papír, vše 26 x 14 cm, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Poslední dražitel: ID1098 Historie příhozu