• Jan Soumar

    Průhled I

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    akryl na plátně, 2017, 18 x 24 cm, sign. vzadu Soumar 2017

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Soumar

    Zahrada

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akryl na plátně, 2016, 80 x 80 cm, sign. vzadu Jan Soumar 2016

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Soumar

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akryl na plátně, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu Jan Soumar 2016

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Soumar

    Start

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, akryl na plátně, 2016, 75 x 75 cm, sign. vzadu Soumar Jan 2016

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Kateřina Ondrušková

    Tráva na dvorku

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 2018, 60 x 50 cm, sign. vzadu Kateřina Ondrušková

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Kateřina Ondrušková

    Zelí

    Položka č.: 1

    olej, plátno, 2018, 60 x 50 cm, sign. vzadu K. Ondrušková

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Helena Schmaus Shooner

    Kočky na slunci

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    podglazurní malba kobaltem, 30 x 40 cm, sign. PD H. Schooner, rámováno

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Helena Schmaus Shooner

    Haida girl with davidson

    Položka č.: 13

    podglazurní maba kobaltem, 30 x 40 cm, sign. PD H. Schooner, rámováno

  • Helena Schmaus Shooner

    Chipaway boy

    Položka č.: 12

  • Helena Schmaus Shooner

    Domovní znamení - Šťastné dítě

    Položka č.: 11

    podglazurní malba kobaltem, 44 x 44 cm, sign. PD H. Schooner, nerámováno

  • Helena Schmaus Shooner

    O Sedmero krkavcích

    Položka č.: 10

    podglazurní malbakobaltem na porcelánové desce, 30 x 40 cm, nesign., rámováno

  • Alena Marie Kartáková

    Trosečník Barnabáš

    Položka č.: 9

    podglazurní malba kobaltem, 53 x 53 cm, sign. monogram na štítku loďky AMK, rámováno

  • Jana Kamila Masik

    Zrcadlení

    Položka č.: 8

    malba kobaltem a barvou pod glazurou, 26 x 36 cm, nesign., nerámováno

  • Unent Delgere

    (1964)

    Strom poznání

    Položka č.: 7

    porcelán, podgalzurní malba obaltem, 29 x 39 cm, sign. PD Unent, rámováno

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Moje Krajina

    Položka č.: 6

    podglazurní malba kobaltem , 35 x 43 cm, nesign., nerámováno, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

  • Emma Srncová

    Srdce na dlani

    Položka č.: 5

    olej na desce, 42 x 54 cm, sign. PD Emma, rámováno

  • Šárka Schmelzerová

    (1982)

    Mikrosvět

    Položka č.: 4

    malba kobaltem na porcelánu doplněna zlatem, 81 x 61 cm, sign. PD Š.S., rámováno

  • Marie Jarkovská

    (1937)

    Husy

    Položka č.: 2

    podglazurní malba kobaltem, 34 x 44 cm, sign. PD Jark , rámováno

  • Lenka Sárová Malíská

    (1981)

    Zrcadlení

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    podglazurní malba kobaltem + zlato, 31 cm, sign. PD L. Malíská , závěs na zadní staně talíře

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:28

    litografie, 33,5 x 23,3 cm, sign. DU Roučka, č. 49/200, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jindřich Štreit

    Pár (PF 1989)

    Položka č.: 924

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:25

    fotografie, 1988, 10,6 x 14,8 cm, sign. vzadu Jindra ze Sovince, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Položka č.: 914

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:15

    lept, 22,5 x 17,2 cm, sign. DU N. Synecká, 2/10 var. II., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Michal Singer

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:13

    litografie, 2009, 49 x 34,4 cm, sign. DU Singer 09, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    Položka č.: 907

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:08

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Míčková

    Kráva na pastvě

    Položka č.: 905

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:06

    tempera, běloba, papír, 59 x 76,5 cm, sign. PD Jana 63, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922)

    Advokát

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:04

    tuš, běloba, papír, 28 x 21,5 cm, sign. LD Mařanová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Kysely a J. Holečka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Amoros

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:01

    litografie, 27 x 18,8 cm, sign. DU J Kovařík, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Dans Un atelier de photographe

    Položka č.: 899

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:00

    litografie, 26 x 19 cm, sign. DU J Kovařík, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Fanta

    (1919)

    Via del Poggio - Siena

    Položka č.: 893

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:54

    olej, lepenka, 21 x 14 cm, sign. LD Fanta, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák Oto Schlossera a Otto Peterse, studium na Figurální malířské škole v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Poš

    Copatá

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:35

    litografie, 1984, 48,5 x 32,2 cm, sign. PD Petr Poš 1984, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)