Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    K. Leger: Balada o mrtvém ševci a mladé tanečnici

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 5x mědiryt, úprava a podpis s věnováním Fr. Koblihovi C. Bouda, doslov Arne Novák, vydal Josef Zach, Kolín 1934, brož s ob., 20s., papír Holland, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Cyril Bouda

    Josef Kopta: Kratochvílné děje z naší vlasti

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    kniha, podpis na patitulu a ilustrace C. Bouda, vydalo Svobodné slovo - Melantrich, Praha 1957, 453 s., clpl. vazba s obálkou, při okrajích obálka lehce zašpiněná a potrhaná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Cyril Bouda

    Prosté motivy

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    4x mědiryt, 4x sign. mědiryt C. Bouda, ilustrace ke kniha J. Nerudy Prosté motivy, 4x volný grafický list, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Cyril Bouda

    Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    Položka č.: 385

  • Cyril Bouda

    Don Giovanni

    Položka č.: 35

    bibliofilie, 10x sign. mědirytina C. Bouda, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ex. 98/200 na ručním papíře z Velkých Losin, úv. pozn. J. Tomeš, volné listy v pův. clkž. pouzdře, zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Uměle…

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (275 €)

    Aktuální cena: 6.600 CZK (275 €)

  • Cyril Bouda

    České Budějovice

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Cyril Bouda

    Letohrádek Hvězda

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:17

    litografie, 33,8 x 24 cm, sign. PD C Bouda, pasparta, č. 167/200, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris - C. Bouda

    Položka č.: 281113

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:05

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Kočár

    Položka č.: 280850

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:05

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Ex Libris Dana Siblíková

    Položka č.: 280885

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:01

    litografie, 9,5 x 6,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Ex Libris Prof. Jiří Siblík

    Položka č.: 280886

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:00

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1948 Zdeněk a Marie Jeřábkovi

    Položka č.: 280742

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:54

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1973

    Položka č.: 280739

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1964

    Položka č.: 280738

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:46

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    Růže

    Položka č.: 280736

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:42

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Pištec

    Položka č.: 280735

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:40

    mědirytina, 1951, 8,8 x 11 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1948

    Položka č.: 280734

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:38

    mědirytina, 1947, 6,8 x 3,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1969

    Položka č.: 280732

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:34

    litografie, 1968, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Portrét muže

    Položka č.: 280730

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:30

    mědirytina, 9,5 x 6 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)