Karel Svolinský

  • Karel Svolinský

    Jakubův zápas s andělem

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:34

    litografie, 1970, 44,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Svolinský 70, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Svolinský

    Madona s ježíškem

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:41

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Dívka na louce

    Položka č.: 678

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    K. Bednář: Procházky v zrcadlovém bludišti

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 2x sign. suchá jehla, úprava a podpis v titulu i tiráži K. Svolinský, suché jehly tiskl P. Dřímal, 3. sv. ed. Inedicta, vydal Klub přátel výtvarných umění, Gottwaldov 1974, volné listy v deskách, ex. 3/60, ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Ka…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    dopis, pohlednice, 8x rukopisné psaní Dr. Ivanovi Hrdinovi, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Svolinský

    Jaroslav Seifert: Tři romance o víně

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Podpis

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    Položka č.: 280887

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:48

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 280898

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:47

    litografie, 7 x 5 cm, sign. DU Ksvolinský, rám, č. 84/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Svolinský

    Profil dívky v kroji

    Položka č.: 280688

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:06

    3x zinkografie, 6 x 6,7; 9 x 6,3 cm, 2x sign. PD a DU KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka v běhu

    Položka č.: 278827

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:48

    litografie, 1943, 21 x 14,2 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Svolinský

    Ženská bysta

    Položka č.: 278341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 22:48

    akvarel, tuš, papír, 1948, 16 x 11 cm, sign. PD K. Svolinský 48, pasparta, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Žena v šátku

    Položka č.: 274462

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2023 21:58

    dřevoryt, 14,8 x 11,8 cm, papír zažloutlý, u levého horního rohu lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Váza s kvítím a sýkorkami

    Položka č.: 274243

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:33

    litografie, 1938, 42,5 x 35 cm, značeno PD v tisku K. Svolinský 1938, v dolní části ořízlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 270148

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:08

    litografie, 20,2 x 10,3 cm, sign. PD K. Svolinský, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Svolinský

    Křížek (Ex Libris František Lukeš)

    Položka č.: 269464

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:28

    litografie, 9,5 x 6 cm, pravý dolní a levý horní roh papíru pokrčené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Za závojem

    Položka č.: 267279

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:20

    lept, 17,2 x 11,6 cm, sign. PD K. Svolinský, lehce zažloutlý papír, v grafice prohlubeň v papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Odpolední beseda, Čert

    Položka č.: 268994

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:36

    1x dřevoryt, 1x tužka, papír, 9,5 x 5,5; 17 x 11 cm, sign. PD K Svolinksý, monogr. DU KS, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    Položka č.: 268543

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:05

    akvarel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. DU Svolinský, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 260062

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:16

    kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu