• Jiří Slíva

    Dogma

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    litografie, 30 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři nohy

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    akvarel, tuš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Načeradský

    Na procházce

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    tuš, papír, 1974, 43 x 30 cm, sign. PD Načeradský 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    litografie, 2011, 23,8 x 31,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler 2011, č. 136/150, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Tomáš Bím

    TK Sparta Praha

    Položka č.: 10

    litografie, 2013, 30 x 24,7 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, rám, autorský tisk VIII/XI, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Ota Šafránek: Povídání na usnutí

    Položka č.: 196

    akvarel, tuš, koláž, papír, 21 ilustrací (obálka, předsádka chybí) ke knize O. Šafránka: Povídání na usnutí, vydalo SNDK, Praha 1964, nestr. (21 s.), brož., u někteých vzadu nalepen štítek s autorským popisem, knížka součástí, velmi dobrý stav ilustrací, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry …

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Hejno

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    akvarel, tuš, papír, 13 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Racek

    Položka č.: 176

    akvarel, tuš, papír, 12,4 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Bílý a černý havran

    Položka č.: 174

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Havran s kroužkem

    Položka č.: 173

    akvarel, tuš, papír, 12,5 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Ostrov

    Položka č.: 172

    akvarel, tuš, papír, 22 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Havrani a liška

    Položka č.: 170

    akvarel, tuš, papír, 12,3 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Havran a mlok

    Položka č.: 167

    akvarel, tuš, papír, 12,3 x 15,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Havrani

    Položka č.: 165

    akvarel, tuš, papír, 12,5 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Bílý havran

    Položka č.: 164

    akvarel, tuš, papír, 23 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Jiří Sozanský

    Člověk Job

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    8x lept, 1988, 35,8 x 24,8 cm, sign. vše PD Sozanský 88, č. 27/100, soubor osmi leptů z edice Postav, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Různí autoři

    Škola české grotesky

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    3x grafika, 1993, 62 x 44 cm, jednotlivé listy signovány, Jiří Sopko, Karel Nepraš, Vladimír Kokolia, album se třemi grafickými listy, 50 exemplářů, první z bibliofilské edice Odysseus s úvodním textem Josefa Kroutvora , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Günter Uecker

    Schwarze spirale

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    litografie, 1985, 38 x 28,5 cm, sign. PD Uecker

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Načeradský

    Levitace

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    litografie, 2010, 54,5 x 72,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950-2016)

    Okolo mysu poslednej nádeje

    Položka č.: 150

    lept, 1988, 32 x 49 cm, sign. PD Dušan Polakovič 88, č. 63/100, žák prof. A. Brunovvského na VŠVU v Bratislavě, člen Slovenské unie karikaturistů

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950-2016)

    Pozor rezervacia

    Položka č.: 149

    lept, 1985, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Dušan Polakovič 85, E. A., žák prof. A. Brunovvského na VŠVU v Bratislavě, člen Slovenské unie karikaturistů

  • Peter Klúčik

    Semiramidin les

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    lept, 1996, 33,5 x 45 cm, sign. PD Peter Klúčik 1996, č. 16/100, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Dušan Kállay

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    lept, 1978, 18,5 x 12 cm, sign. DU Dušan Kállay 1978, pasparta, č. 59/200, při okrajích podél pasparty zažloutlý papír, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Pokušení a Extáze

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Pan Prsteníček

    Položka č.: 144

    litografie, 1971, 22 x 8,5 cm, sign. DU Pacovská 71, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Vláček

    Položka č.: 143

    litografie, 1970, 12 x 17 cm, sign. PD Pacovská 70, č. 70/200, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Slíva

    Tango legale

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)

    litografie, 39 x 27 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 32/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jaroslav Róna

    Portrét manželů B.

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 58/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • František Skála

    Na počátku

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 2015, 48,5 x 35 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 33/200

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)