Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívka s podnosem

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 1932, 82 x 65 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1932, rám

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Skála

    (1883-1967)

    Před koupáním

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original V, soupis č. 1117, str. 43, Joan Miró Litographe VI 1976-1981, Maeght éditeur, Paris, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena na ulici

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,7 x 10,4 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sára - léto 2002

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    autorský laser print, 60 x 45 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, přiložen certifikát potvrzující pravost díla, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Ticho

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    reprodukce kresby, 16,2 x 7,6 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, podepsáno příteli Karlu Kučerovi, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    Stará Praha

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    brož, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd. E. Beaufort, Praha, cca. 1920, pův. brož, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Bornografie

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    kniha s podpisem, podpis s kresbičkou a věnováním na patitulu A. Born, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, předmluva M. Macourek, upr. J. Rathouský, pův. clpl. vazba s ob., 128s., drobně otřepené růžky obálky, jinak velmi pěkný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel May

    (1842-1912)

    Vinnetou 1-5

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    kniha, kompletní série, obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd Jos. R. Vilímek, Praha 1930, 5x pův. cpl. vazba,, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Poděkování

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    list A4, ručně psané poděkování za blahopřání s kresbičkou a podpisem na papíře A4, 1980, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Skupina Ra

    Roztrhané panenky - sborník

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    bibliofilie, text a podpis Zdeněk Lorenc, básně a podpisy Ludvík Kundera, podepsané ilustrace 3x J. Istler, 3x O. Mizera, 3x M. Miškovská, soukromý tisk, 1942 (antedatováno 1937), ex. 12/45, kroužková vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50.010 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Ladislav Stehlík: Břehy a vody

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 3x sign. barev. lept J. Walterová, podpis na patitulu L. Stehlík, 12. sv. edice Polyhymnia, tiskli Dřímalové, vydal Supraphon pro Lyru Pragensis, Praha 1978, volné listy v pův. ob., ex. 32/200, 37s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, …

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    Moje Ithaka

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1 x signovaný tisk Vladimíra Suchánka, fejeton vydaný Spolkem českých biliofilů, v edici Pupilla,svazek 13; č. 192/300; 13,5 x 9 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český galanthomme čili krásochovník

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, k 100. výročí narození Jaroslava Haška uspořádal a doslovem opatřil Karel Cvejn, ilustroval Adolf Born, tištěné ilustrace signované ABorn, Praha 1985, rozměr 24 x 13,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Oldřich Mikulášek

    (1910-1985)

    František Tichý

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1x nesignovaná suchá jehla (pozdější otisk) Františka Tichého, původně vyšlo v roce 1959 se suchou jehlou Býčekod F. Tichého, a to v pěti signovaných a pěti nepodepsaných volných listech. Toto vydání pochází z roku 1982 , k tisku ho připravil PhDr. F. Dvořák a František Janás, č. 27/39.…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Hornické Příbramsko

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    konvolut grafických listů, soubor 10 grafických listů, autoři Emil Kotrba, Ladislav Kašpar, Zdeněk Mézl, Rastislav Michal, Miroslav Černý, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, formát A4, vše signováno

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Chrudim 1980, Sborník drobné grafiky

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Orest Dubay, Josef Liesler, Ota Janeček, L. J. Kašpar, Vladimír Suchánek, Naděžda Synecká, Karel Šafář, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 105, vše sign., rozměr 25 x 18 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Chrudim 1986, Sborník drobné grafiky

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Jan Hlína, Jaroslav Hořánek, Zdeněk Mézl, Naděžda Plíšková, Karel Oberthor, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 243, vše sign, rozměr 25 x 17,5 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Chrudim 1983, Sborník drobné grafiky

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, autoři Ludmila Jiřincová, Karel Beneš, Adolf Born, Bohuslav Knobloch, Jindřich Pileček, Jaroslav Uiberlay, vydal Klub přátel výtvarného umění Díla, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 131, vše sign., rozměr souboru 24,5 x 18 cm

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Branald

    (1910-2008)

    O jednom chlapci z Kladna

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, prosloveno při zahájení výstavy Václava Junka dne 10. října 1959, doplněno třemi signovanými dřevoryty Václava Junka, rozměr 24,5 x 17,5 cm, podepsáno Branaldem

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Různí autoři

    7 Exlibris

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor sedmi signovaných grafických listů, autoři Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová, Michaela Lesařová Roubíčková, Veruna Melčáková uneková, Václav Pokorný, vydáno 150 výtisků, rozměr 21,5 x 16 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Dítě život mír

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, soubor pěti grafických listů vydal a z hloubky vytiskl 1979 Jan Mauler, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Ludmila Jandová, Vladimír Komárek, Ladislav Rusek, výtisk číslo 21, formát A4, vše signované

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Křupka

    (1929-2020)

    Báseň

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1979, 21 x 10 cm, 1x signovaný dřevoryt Anny Grmelové, 1 x nesignovanný dřevoryt A. Grmelové

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan John

    (1850-1920)

    Přírodopis hub

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, 30 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1941, II.vydání, pův. pevná vazba, nestr., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • František Klapálek

    (1863-1919)

    Atlas brouků středoevropských

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrazová část, 48 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1903, pův. pevná vazba, 48s., lehce opotřebeno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1924

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1924, roč. 67, č. 1-52 pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1917

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1917-1919, roč. 60-62, č. 33-52, pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1907

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1907, roč. 50-51, č. 32-52, pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, vazba z části rozpadlá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kolektiv autorů

    Humoristické listy 1869

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, politicko-satyrický týdeník, vyd. Josef R. Vilímek, Praha, 1869, roč. XI., č. 1-53, poslední číslo neúplné, polokožená vazba, 440s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook