• Karel Dvořák (připsáno)

    (1893-1950)

    Rybář (Zámořský obchod)

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    glazovaná keramika, v. 55 cm, rybář s košem ryb je zobrazen jako bezstarostně si pískající mladík s námořnickým krokem. Sochař Karel Dvořák ovlivnil podobu českého sochařství až do druhé poloviny 20. století. Je autorem řady pomníků a soch ve veřejném prostoru. Mezi nejznámější patří sousoší Cyrila …

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Odhadní cena: 23 000 - 29 000 Kč CZK

  • Josef Kubíček

    (1890-1972)

    Děvče z Beskyd

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    dřevořezba, 1921, v. 106 cm, značeno LN J. Kubíček 1921, Josef Kubíček patří mezi významné představitele realismu v českém sochařství. Ve své práci vycházel z řezbářské tradice podhůří Orlických hor, kde nacházeli inspiraci další významní umělci jako Antonín a Jan Slavíčkovi, Otakar Nejedlý, Jan Tra…

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    Odhadní cena: 110 000 - 140 000 Kč CZK

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:03

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Diváci IV

    Položka č.: 72

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Ostrov

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kašna pod Petřínem

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Posel

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ivana Lomová

    Ptáci

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Vox populi

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka věštící

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Antonín Kroča

    Trní

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, sololit, 2021, 69,7 x 60,9 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Antonín Kroča

    Západ slunce s květinami

    Položka č.: 240

    olej, sololit, 2015, 61,2 x 35,5 cm, sign. PD Kroča 015, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

  • Pavel Štefan

    Tváře

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    olej, pastel, sololit, 49,5 x 62 cm, sign. PH Štefan, rám, na malbě při okrajích šmouhy, rám otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Milan Perič

    Burning Heads Blood and Fog

    Položka č.: 271

  • Jitka Štenclová

    Bez názvu I.

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Arnošt Kukačka

    Lázeňačky

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Afrodité

    Položka č.: 312

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Héra

    Položka č.: 311

  • Tomáš Hřivnáč

    Dlouhý den

    Položka č.: 307

    lept, 2011, 20 x 15 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 27/100, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Autoportrét

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    mezzotinta, 1995, 15 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 2/25, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michal Burget

    (1970)

    Hřbitov lodí

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    lept, akvatinta, 2013, 44,5 x 60 cm, sign. PD Burget 13, č. 2/2, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Milan Bauer

    Jockey

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    lept, akvatinta, 33,5 x 24,6 cm, sign. DU M. Bauer, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Milan Bauer

    Pozdrav z muzea

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    lept, 29,2 x 21 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 5/100, v dolní části nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Milan Bauer

    Elefant

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    lept, 24,8 x 18 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 22/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Na jedné hromadě

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    olej, plátno, 2022, 100 x 125 cm, sign. vzadu PD Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Na…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

  • Ivana Lomová

    Tam II.

    Položka č.: 324

    litografie, 1996, 13 x 28,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 1996, č. 25/45, Antikvariát Dlážděná, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Společnost

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    litografie, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 42/75, v dolní části papír lehounce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)