• Joža Uprka

    (1861-1940)

    Stařeček v kožuchu

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Skryté dějiny

    Položka č.: 317

    litografie, 1920, 51 x 33 cm, monogr. LD E. B. 1920, rám, dole napsáno: Klubu přátel umění v Prostějově r. 1923 František Bílek, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, …

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 316

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Ilustrace k Torsu naděje II

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    lept, akvatinta, 1946, 20 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Odyseus

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    Nostalgie

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tajemné runy

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stromořadí

    Položka č.: 289

  • Vlastimil Zábranský

    (1936-2021)

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Ivana Lomová

    Výjevy ze života visatců

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zvěstování III.

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    litografie, 30 x 21,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, pasparta, č. 18/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Pavel Roučka

    Figura

    Položka č.: 276

    litografie, 1996, 53,8 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 96, č. 63/65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Filtrohlavec Artur

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Bohemian Pride

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    litografie, 29 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • Jiří Slíva

    Tango Legale

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)

    litografie, 38,8 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)

  • Jiří Slíva

    Tour de Peaujlais

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 66/70, levý horní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiří Chadima

    U řeky

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (400 €)

    Aktuální cena: 15.100 CZK (630 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafik pro Česko-Slovensko-Švýcarskou zdravotnickou společnost

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 153

    olej, sololit, 82 x 60 cm, Rožánek celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo jeho tvorbu – struktury děl připomínají struktury průmyslových materiálů. Další inspiraci Rožánek našel např. v díle J. Dubuffeta i v českém kubismu. V jeho uměleckých dílec…

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Ranní toaleta

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    patinovaný bronz, pozdější odlitek, 37,5 x 16,5 x 18 cm, značeno PD Štursa, Jan Josef Štursa byl profesor akademie výtvarného umění v Praze, žák Josefa Václava Myslbeka a autor válečných památníků, půvabných ženských postav a dokonalých portrétů, byl jednou z nejvýraznějších osobností českého sochař…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Zdeněk Daněk

    Pařízek z Jevan

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    olej, překližka, 2003, 30 x 41,5 cm, sign. vzadu Z. Daněk, rám, v 90. letech studoval na výtvarné škole Václava Hollara v Praze a poté působil v ateliérech malby a filmové a televizní grafiky na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Následně se usadil v ateliéru prof. Berana na Akademii výtvarných umění…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Jiří Slíva

    Párky

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Slíva

    The Jazz standards

    Položka č.: 265

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Michael Rittstein

    Vlažná sprcha

    Položka č.: 262

    litografie, 1996, 38 x 48,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 12/50, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SV…

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Čtyři

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Fragmenty

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • František Hodonský

    Lužní květy

    Položka č.: 257

    dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    olej, překližka, 47,5 x 38,5 cm, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na barvu a tvar. Pod vlivem…

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Josef Liesler

    Fašistická gesta

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    olej, překližka, 1948, 35 x 49,5 cm, sign. DU Liesler 48, na zadní straně štítek s popisem a razítko VYSTAVENO V MÁNESU 1948, Josef Liesler patří mezi nejvýraznější postavy českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých um…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)