Joža Uprka
(1861-1940)
Stařeček v kožuchu
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
Skryté dějiny
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1920, 51 x 33 cm, monogr. LD E. B. 1920, rám, dole napsáno: Klubu přátel umění v Prostějově r. 1923 František Bílek, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, …
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Paul Gauguin
(1848-1903)
Titre pour Le Sourire
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Chrám sv. Víta
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Emil Filla
(1882-1953)
Ilustrace k Torsu naděje II
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, akvatinta, 1946, 20 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Odyseus
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Eva Natus Šalamounová
(1934-2014)
Nostalgie
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Tajemné runy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stromořadí
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ivana Lomová
Výjevy ze života visatců
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zvěstování III.
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
litografie, 30 x 21,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, pasparta, č. 18/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Pavel Roučka
Figura
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1996, 53,8 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 96, č. 63/65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Karel Oberthor
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Jiří Slíva
Bohemian Pride
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
litografie, 29 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Jiří Slíva
Tango Legale
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
litografie, 38,8 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Jiří Slíva
Tour de Peaujlais
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 66/70, levý horní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jiří Chadima
U řeky
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 9.600 CZK (400 €)
Aktuální cena: 15.100 CZK (630 €)
Různí autoři
Konvolut grafik pro Česko-Slovensko-Švýcarskou zdravotnickou společnost
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Václav Rožánek
(1913-1994)
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, sololit, 82 x 60 cm, Rožánek celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo jeho tvorbu – struktury děl připomínají struktury průmyslových materiálů. Další inspiraci Rožánek našel např. v díle J. Dubuffeta i v českém kubismu. V jeho uměleckých dílec…
Jan Štursa
(1880-1925)
Ranní toaleta
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
patinovaný bronz, pozdější odlitek, 37,5 x 16,5 x 18 cm, značeno PD Štursa, Jan Josef Štursa byl profesor akademie výtvarného umění v Praze, žák Josefa Václava Myslbeka a autor válečných památníků, půvabných ženských postav a dokonalých portrétů, byl jednou z nejvýraznějších osobností českého sochař…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Zdeněk Daněk
Pařízek z Jevan
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
olej, překližka, 2003, 30 x 41,5 cm, sign. vzadu Z. Daněk, rám, v 90. letech studoval na výtvarné škole Václava Hollara v Praze a poté působil v ateliérech malby a filmové a televizní grafiky na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Následně se usadil v ateliéru prof. Berana na Akademii výtvarných umění…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Jiří Slíva
Párky
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Slíva
The Jazz standards
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Michael Rittstein
Vlažná sprcha
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1996, 38 x 48,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 12/50, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SV…
Aleš Lamr
(1943-2024)
Čtyři
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Fragmenty
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
František Hodonský
Lužní květy
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
olej, překližka, 47,5 x 38,5 cm, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na barvu a tvar. Pod vlivem…
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Fašistická gesta
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
olej, překližka, 1948, 35 x 49,5 cm, sign. DU Liesler 48, na zadní straně štítek s popisem a razítko VYSTAVENO V MÁNESU 1948, Josef Liesler patří mezi nejvýraznější postavy českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých um…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)