• Jiří Anderle

    Manželé Arnolfiniovi

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1978 - 1981, 90,5 x 66,5 cm, sign. DU Anderle, č. 25/50, z cyklu Portréty v proměnách času, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Anderle

    Appassionata

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    suchá jehla, mezzotinta, 1976, 63 x 92 cm, sign. DU Anderle, č. 65/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Venkovská krajina

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    olej, sololit, 48 x 65,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, rám nepatrně otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Karel Holan

    (1893-1953)

    U Kampy

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    olej, plátno, 1936, 44,5 x 55 cm, sign. PD K. Holan 36, rám, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

  • Karel Holan

    (1893-1953)

    Zima na vesnici

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    olej, plátno nalepeno na kartonu, 48 x 38 cm, sign. PD K. Holan, rám, vzadu razítko Prověřeno uměleckou komisí svazu výt. umělců, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Studie ženy

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    tuš, papír, 46 x 20 cm, razítko: z umělecké pozůstalosti Jana Štursy, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Dvě ženy

    Položka č.: 135

    akvarel, tužka, papír, 1916, 27 x 19 cm, sign. PD JŠtursa 1916, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Velčovský

    V lese

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    lept, akvatinta, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Kosatec

    Položka č.: 437

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    mezzotinta, 2006, 39 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 2006, č. 7/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Housle, Lampa, Pražský Hrad

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Gejša

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    lept, 2012, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 13 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Stano Dusík

    Žena u klece

    Položka č.: 466

    lept, 1980, 16 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Dusík 1980, antiqari.at Radhošťská, studium na Vysoké škole výtvarných umení v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Daniel Brunovský

    Jezero

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    lept, 2005, 28,7 x 38,7 cm, sign. PD Daniel Brunovský, č. 22/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Hideki Imoto

    (1963)

    Černý déšť I. / Black Rain I.

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    vlastní technika, 1998?, 89,5 x 58 cm, sign. PD H. Imoto, a.t., zezadu nalepen štítek s popisem, při okrajích mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Adolf Frohner

    (1934-2007)

    Noch nich ganz zerissen

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    suchá jehla, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 1993, LD Probedrück I., v dolní části papír ohmataný a lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • .

    Taneční maska (Dpa-Maska)

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    dřevo s přírodními pigmenty, YORUBA, Nigérie. 3. čtvrtina 20. století, 30 x 22 cm, Sestavenou kolekci cca 100 afrických soch, masek a drobných předmětů shromáždil během 30 let berlínský malíř Volker Sommer (1944-2020). Jde o předměty z afrického kontinentu, předměty, které spojují umělecký výraz s m…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Tristano di Robilant

    (1964)

    Labyrint I. / Labyrinth I

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Cukrová akvatinta, 1998, 40 x 42,2 cm, sign. DU Tristano di Robilant, č. 1/30, v pravo nahoře mimo tisk ušpiněno, na stejném místě nalepen kousek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Kikie Crévecoeur

    Mé srdce, můj život / My Heart, My Life

    Položka č.: 475

    linoryt a guma, 1996, 65,8 x 50 cm, sign. PD Kikie Crévecoeur, č. 1/1, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Do tvých očí pokorně se dívaje

    Položka č.: 492

    pálená hlína, 1925, 24 x 17 cm, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Spící faun

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    bronz, pozdější odlitek, 1931-32, v. 27 cm, značeno Horejc 1931, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Dvojice

    Položka č.: 490

    bronz, pozdější odlitek, cca 90. léta, 1944, v. 16 cm, značeno Horejc, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

  • Bratři Čermákové

    Plaketa František Palacký

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    bronz, 1895, p. 21 cm, značeno zespodu Br. Čermákové

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Robert Urbásek

    Z cyklu Mandaly

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    serigrafie, 1996, 60 x 59,8 cm, sign. DU Urbásek Robert, č. 16/30, zezadu nalepen štítek s popisem, papír ohmataný, nahoře uprostřed znatelná rýha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Achille Perilĺi

    (1927-2021)

    Tančící figury

    Položka č.: 484

    akvatinta, lept, 1998, 49 x 40,5 cm, sign. PD Perilli 98, č. 100/100, zezadu nalepen štítek, levý horní roh mírně ohnutý, antiqari.at Radhošťská

  • Michihiro Onishi

    (1964)

    Puklina - červená v bílé / Crack - red in white

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    kombinovaná technika, papír, 1998, 80 x 49 cm, sign. PD M. Onishi, a.t., vzadu nalepen štítek s popisem, papír lehce zvlněný, mimo tisk místy lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Odile Levigoureux

    Equisetum Marsh

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    rytý klih (ze zvířecí kůže) na dřevě, ruční papír, 1998, 26 x 35 cm, sign. PD Odile Levigoureux 1998, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)