• Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:28

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 17/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:27

    litografie, 1989, 42,8 x 32,3 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, 25/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 655

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:21

    akvarel, papír, 1931, 35,5 x 43,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Reklamní fotografie

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:17

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 58,5 x 46,7 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Vltava pod Vyšehradem

    Položka č.: 616

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:42

    litografie, 33,5 x 50,7 cm, sign. PD V. Beneš, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Erotika II

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:41

    kresba, tužka, 10,5 x 15 cm, rám, na zadní straně označeno razítkem Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Erotika I

    Položka č.: 614

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:40

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Prales

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:35

    barevný lept, kombinovaná technika, 1985, 76 x 56,5 cm, sign. DU Y. Belif 85, č. 24/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Praha II.

    Položka č.: 604

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:30

    uhel, papír, 14,7 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem , oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Pražská náplavka

    Položka č.: 602

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:28

    uhel, papír, 15 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Sv. Bartoloměj v Kolíně

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:11

    dřevoryt, 1958, 21 x 17 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, rám, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Personnage Couche

    Položka č.: 583

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:09

    litografie, 1966, 49,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Na tom našem dvoře..

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 22:03

    tuš, papír, 1888, 16,5 x 12 cm, sign. LD Aleš 1888, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíš…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 20 cm, sign. PD Janošek 1960, při okraji lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrohnědá

    Položka č.: 72

    strukturální grafika, 1960, 16 x 20,1 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Rýhy

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    strukturální grafika, 1962, 19,5 x 20,3 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Čestmír Janošek

    Červený bod

    Položka č.: 64

    monotyp, 1961, 25,5 x 17,8 cm, sign. PD Česta 1961, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Bílý kruh

    Položka č.: 63

    strukturální grafika, 1962, 20,9 x 35,6 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Spirála

    Položka č.: 62

    strukturální grafika, 1962, 19,9 x 34,8 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Z koše

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    strukturální grafika, 1962, 21,7 x 42 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 V.

    Položka č.: 56

    strukturální grafika, 1967, 52,8 x 28,5 cm, sign. PD Janošek 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 IV.

    Položka č.: 55

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 III.

    Položka č.: 54

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Z cyklu 1967 II.

    Položka č.: 52

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    tuš, papír, 30 x 42 cm, PD značeno 28.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Znamení 2

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    mrazovka, 1965/66, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Domy

    Položka č.: 30

    mrazovka, 31 x 58 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Růžový kruh

    Položka č.: 28

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    mrazovka, kombinovaná technika, 88 x 62,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)