• Jiří Načeradský

    Kudlanka vyděšená

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, plátno, 2012, 50 x 60 cm, sign. PD Načeradský, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Rodící se zeleň

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    olej, karton, 1977, 25 x 34 cm, sign. LD Smetana, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Strukturální grafika

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    strukturální grafika, 1960, 18 x 35, 4 cm, sign. PD Vladimír Boudník 1960 - XII, rám, č. 9/30, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Podzim

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 79.000 CZK (3.160 €)

    olej, plátno, 1979, 70 x 60 cm, sign. LD Bělocvětov 79, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na ba…

    Aktuální cena: 79.000 CZK (3.160 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    barevná litografie, 1975, 33 x 24 cm, sign. DU Sklenář 75, rám, č. 101/200, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kamil Lhoták

    Krajina s řekou a větrným kolem

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    akvarel, papír, 1946, 12,5 x 18 cm, sign. PD Kamil Lhoták 46, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Kamil Lhoták

    Pobřeží

    Položka č.: 22

    akvarel, papír, 1987, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD 14. 5. Kamil Lhoták 87, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    lept, 1944, 16,5 x 24 cm, sign. PD Istler 44, rám, č. 3-6/I, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zátiší s ovocem a ptákem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.200.000 CZK (48.000 €)

    olej,email, drť, plátno, 1927, 30 x 35 cm, sign. PD Emil Filla 27, rám, vzadu věnování Adamovi studijní povzbuzení táta, přiložen posudek od PhDr. Rey Michalové; tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století, a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl a…

    Aktuální cena: 1.200.000 CZK (48.000 €)

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Miločanka na pouti

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 550.000 CZK (22.000 €)

    olej, plátno, 57 x 80 cm, PD monogr. JU, rám, přiložen posudek od PhDr. Jaroslava Pelikána. Autor namaloval hned několik variant obrazu s motivem mladé poutnice ve svátečním kroji z Kyjovska (Milotice), sedící na louce pod sv. Antonínkem, jedním z mnoha moravských poutních míst. Obraz v sobě nese ch…

    Aktuální cena: 550.000 CZK (22.000 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Peintre entre Deux Modeles

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    suchá jehla, 1927, 19,3 x 27,9 cm, rám, prvně datované Picassovy grafické listy pocházejí z roku 1904, kdy Picasso působil v Paříži. Rané Picassovy grafické práce představuje jediný, ale zato velkolepý cyklus čtrnácti grafik vytvořených v letech 1904–1905. Jsou to Picassovy tisky z doby pozdního mod…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pád

    Položka č.: 5

    litografie, 2003, 61 x 45 cm, sign. PD OldřichKulhánek 2003, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Report No. 3

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    lept, 1970, 39,8 x 24,9 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 23/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Jozef a Putifarka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    lept, 1967, 28,5 x 24,8 cm, sign. PD ABrunovský 1967, č. 39/50, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Krysař

    Položka č.: 2

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, rám, č. 45/70, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Aneta Langová

    Atrej

    Položka č.: 46

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    akryl, plátno, 2017, 90 x 65 cm, vzadu popsáno autorkou

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Aneta Langová

    Šmírák z gauče

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akryl, látka, 2018, 65 x 85 cm, vzadu popsáno autorkou

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aneta Langová

    Továrna na jaderné rakety a závody na ledě

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, vzadu popsáno autorkou

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Barbora Šemberová

    Výhled

    Položka č.: 43

    akryl, plátno, 2017, 60 x 50 cm, vzadu popsáno autorkou

  • Barbora Šemberová

    The Red Wall

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akryl, plátno, 2016, 35 x 75 cm, vzadu popsáno autorkou

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Nikola Nikolai

    Cesta zpátky

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 2107, 30 x 30 cm, sign. vzadu Nikolai

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Nikola Nikolai

    Domov č. 4

    Položka č.: 40

    akryl, plátno, 2017, 30 x 40 cm, sign. vzadu Nikolai

  • Nikola Nikolai

    Domov

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    akryl, plátno, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu Nikolai

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Štěpán Molín

    Výlevka

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    olej, plátno, 2106, 90 x 70 cm, sign. vzadu Molín

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Štěpán Molín

    Za rohem

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    akryl, olej, plátno, 2017, 50 x 42 cm, sign. vzadu Molín

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Štěpán Molín

    Sál

    Položka č.: 34

    akryl, olej, plátno, 2018, 90 x 70 cm, sign. vzadu Molín

  • Štěpán Molín

    Strahov

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    akryl, plátno, 2105, 70 x 85 cm, sign. vzadu Molín

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Barbora Dohnalová

    Hora osudu

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    akryl na plátně, 2017, 55 x 50 cm, sign. vzadu Barbora Dohnalová

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Barbora Dohnalová

    Moonlight in room

    Položka č.: 28

    olej na plátně, 2018, 35 x 30 cm, sign. vzadu Barbora Dohnalová

  • Barbora Dohnalová

    Raven

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    akryl na plátně, 2016, 18 x 24 cm, sign. vzadu Barbora Dohnalová

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)